Axel Sjöberg, Lotskutter på slipen
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
AXEL SJÖBERG
1866-1950
Lotskutter på slipen, Sandhamn
Signerad och daterad Axel Sjöberg -41. Olja på duk, 93 x 107 cm.
Utsikt från konstnärens ateljé på Västern.
Tillhörande konstnären Axel Sjöbergs efterlämnade arbeten
517
2017-05-11