Axel Sjöberg, Lotskutter på slipen

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

AXEL SJÖBERG
1866-1950
Lotskutter på slipen, Sandhamn
Signerad och daterad Axel Sjöberg -41. Olja på duk, 93 x 107 cm.
Utsikt från konstnärens ateljé på Västern.

Tillhörande konstnären Axel Sjöbergs efterlämnade arbeten

517

2017-05-11