Bengt Lindström, Blå ögat

Bengt Lindström, Blå ögat
Bengt Lindström, Blå ögat
Bengt Lindström, Blå ögat
Bengt Lindström, Blå ögat
Bengt Lindström, Blå ögat
Bengt Lindström, Blå ögat
Bengt Lindström, Blå ögat
Bengt Lindström, Blå ögat

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Blå ögat
Signerad Lindström. Olja på duk, 46 x 38 cm.

612

2017-05-11