Bengt Lindström, Figurkomposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Figurkomposition
Signerad Lindström. Olja på duk, 65 x 54 cm.

PROVENIENS
Nässjö Konsthandel (Barbro och Sten Dahlbom), inköpt av nuvarande ägare på 1970-talet

680

2017-05-11