Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Figurkomposition
Signerad Lindström. Olja på duk, 65 x 54 cm.
PROVENIENS
Nässjö Konsthandel (Barbro och Sten Dahlbom), inköpt av nuvarande ägare på 1970-talet
680
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här