Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Helldriver
Signerad Lindström. Olja på duk, 55 x 46 cm.
Enligt uppgift utförd 1968.
PROVENIENS
Målningen har funnits i nuvarande familjs ägo sedan mitten av 1970-talet.
663
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här