Bo Råman, bordslampor, 2 st., ASEA

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BO RÅMAN, bordslampor, 2 st., ASEA, 1960-tal, fot i gjutjärn, skärm i plexiglas, den ena märkt ASEA Belysning, höjd 50-51 cm, något avvikande, smärre slitage

LITTERATUR
Avbildad i katalog från ASEA

150

2017-05-10