Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
BORD, Swedish Modern, 1940-50-tal, stomme i metall klädd i flätat läder, skiva i glas med blästrad dekor, höjd 59, 100 x 60 cm, smärre slitage
222
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här