Bord, Swedish Modern 1940-50-tal

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BORD, Swedish Modern, 1940-50-tal, stomme i metall klädd i flätat läder, skiva i glas med blästrad dekor, höjd 59, 100 x 60 cm, smärre slitage

222

2017-05-10