Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, Swedish Modern, 1940-50-tal, stommarna flätade i rött läder, fot och sockel i mässing, glasskärmar i överfångsglas, höjd 80 cm, smärre slitage, nydragen el
143
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här