Børge Mogensen, sideboard, Danmark

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, sideboard, P. Lauritsen & Son, Danmark 1950-60-tal, teak, fronten med två vikbara dörrar, mässingsbeslag, invändigt lådor och hyllor, höjd 90, 138 x 50 cm, smärre slitage

147

2017-05-10