Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, sideboard, P. Lauritsen & Son, Danmark 1950-60-tal, teak, fronten med två vikbara dörrar, mässingsbeslag, invändigt lådor och hyllor, höjd 90, 138 x 50 cm, smärre slitage
147
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här