Carl-Axel Acking, tillskriven, barvagn, 1940-tal

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CARL-AXEL ACKING, tillskriven, barvagn, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1940-tal, mahogny med reliefverkan, skiva i marmorerad linoleum, inredning för glas och flaskor, brickmärkt, 90, 86 x 55 cm, slitage

126

2017-05-10