Carl-Axel Acking, tillskriven, barvagn, 1940-tal
Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
CARL-AXEL ACKING, tillskriven, barvagn, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1940-tal, mahogny med reliefverkan, skiva i marmorerad linoleum, inredning för glas och flaskor, brickmärkt, 90, 86 x 55 cm, slitage
126
2017-05-10