Carl-Axel Acking, herrbetjänt, 1950-tal

Klubbat för:

14200 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

CARL-AXEL ACKING, unik, herrbetjänt, tillverkad för Ackings privata hem, ek, detaljer i läder, klädhängare i grönmålat trä, höjd 104 cm

PROVENIENS
Carl-Axel Ackings privata hem.

117

2017-05-10