Carl-Axel Acking, dagbädd, unik
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
CARL-AXEL ACKING, dagbädd, unik, tillverkad för Ackings privata hem, sarg och ben i björk med dekor av träplugg, sits klädd i beige textil nackkudde i grått fårskinn, brännmärkt CAA, höjd 37-40, 192 x 75 cm, omklädd, smärre slitage
PROVENIENS
Carl-Axel Ackings privata hem.
119
2017-05-10