Carl Fredrik Reuterswärd, Spel
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Spel
Signerad och daterad på baksidan C F Reuterswärd 1959-61. Lack och tempera på pannå, 121,5 x 91 cm.
.
PROVENIENS
Galleria Arturo Schwarz, Milano
Galerie Bonnier, Genève
Galerie Bel´Art, Stockholm
560
2017-05-11