Carl Fredrik Reuterswärd, Spel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Spel
Signerad och daterad på baksidan C F Reuterswärd 1959-61. Lack och tempera på pannå, 121,5 x 91 cm.
.
PROVENIENS
Galleria Arturo Schwarz, Milano
Galerie Bonnier, Genève
Galerie Bel´Art, Stockholm

560

2017-05-11