Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Helåttan", matbord, 1930-tal, furu, höjd 75, 185 x 78 cm, smärre slitage
HISTORIK
Inköpt 1936 för 120 kr.
96
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här