Carl Malmsten, "Helåttan",matbord, 1930-tal

Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,
Carl Malmsten,

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Helåttan", matbord, 1930-tal, furu, höjd 75, 185 x 78 cm, smärre slitage

HISTORIK
Inköpt 1936 för 120 kr.

96

2017-05-10