Cesare Lacca, sidobord, 1 par, Italien

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

CESARE LACCA, sidobord, 1 par, Italien 1950-tal, stomme i svartlackerat trä med mässingsdetaljer, skivor i glas, höjd 50, diameter 80 cm, smärre slitage

160

2017-05-10