Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
CESARE LACCA, sidobord, 1 par, Italien 1950-tal, stomme i svartlackerat trä med mässingsdetaljer, skivor i glas, höjd 50, diameter 80 cm, smärre slitage
160
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här