Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
CORNEILLE
Holland 1922-2010
Komposition
Signerad och daterad Corneille -67. Gouache på papper, 62 x 55 cm.
739
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här