Corneille, Komposition

Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition
Corneille, Komposition

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

CORNEILLE
Holland 1922-2010
Komposition
Signerad och daterad Corneille -67. Gouache på papper, 62 x 55 cm.

739

2017-05-11