Eden Gustaf Spegelfabrik, spegel, 1950-tal

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

EDEN GUSTAF SPEGELFABRIK, "Konkret", spegel, 1950-tal, svärtat trä, genombruten ram med geometrisk dekor, etikettmärkt Eden-spegel Gustafs, höjd 83 x 56 cm, smärre slitage

69

2017-05-10