Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
EDEN GUSTAF SPEGELFABRIK, "Konkret", spegel, 1950-tal, svärtat trä, genombruten ram med geometrisk dekor, etikettmärkt Eden-spegel Gustafs, höjd 83 x 56 cm, smärre slitage
69
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här