Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
EDNA MARTIN, matta, Svensk Hemslöjd 1950-tal, flossa, 1950-tal, 270 x 201 cm, renoverad
PROVENIENS
Inköpt på Svensk Hemslöjd
284
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här