Klubbat för:
27000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Stilleben med rosor och fresia
Signerad och daterad Jolin 1965. Olja på duk, 55 x 46 cm.
602
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här