Elias Barup, soffbord, Gärsnäs Möbler 1940-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ELIAS BARUP, soffbord, Gärsnäs Möbler 1940-tal, skiva i mahogny, balusterformade ben i bok med reliefdekor, höjd 57, 94 x 50 cm, smärre slitage

135

2017-05-10