Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ELIAS BARUP, soffbord, Gärsnäs Möbler 1940-tal, skiva i mahogny, balusterformade ben i bok med reliefdekor, höjd 57, 94 x 50 cm, smärre slitage
135
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här