Elis Eriksson, Utan titel

Elis Eriksson, Utan titel
Elis Eriksson, Utan titel
Elis Eriksson, Utan titel
Elis Eriksson, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ELIS ERIKSSON
1906-2006
Utan titel
Signerad EE och numrerad ex. 10/20. Multipel, väggskulptur i bemålat trä, 39 x 38 cm.

596

2017-05-11