Eric Merthen, fåtöljer, 1 par, IRE möbel

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ERIC MERTHEN, "Amiral", fåtöljer, 1 par, IRE möbel, Skillingaryd 1960-tal, stomme i jakaranda, sits i grönt läder, etikettmärkta IRE, höjd 77, smärre slitage

164

2017-05-10