Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ERIC MERTHEN, "Amiral", fåtöljer, 1 par, IRE möbel, Skillingaryd 1960-tal, stomme i jakaranda, sits i grönt läder, etikettmärkta IRE, höjd 77, smärre slitage
164
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här