Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
ERIK CHRISTENSEN, "Boomerang", stolar, 10 st., Slagelse Møbelværk, Danmark 1950-tal, massiv teak, sitsar klädda i grön ylletextil, höjd 81cm, smärre slitage
165
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här