Erik Christensen, "Boomerang", stolar, 10 st.

Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,
Erik Christensen,

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ERIK CHRISTENSEN, "Boomerang", stolar, 10 st., Slagelse Møbelværk, Danmark 1950-tal, massiv teak, sitsar klädda i grön ylletextil, höjd 81cm, smärre slitage

165

2017-05-10