Erik Olson, Blommor och stjärnor

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ERIK OLSON
1901-1986
Blommor och stjärnor
Signerad och daterad Erik Olson -45. Olja på pannå av papp, 31 x 41 cm.

666

2017-05-11