Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ERIK OLSON
1901-1986
Blommor och stjärnor
Signerad och daterad Erik Olson -45. Olja på pannå av papp, 31 x 41 cm.
666
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här