Erik Olson, Nycklar till TV

Erik Olson, Nycklar till TV
Erik Olson, Nycklar till TV
Erik Olson, Nycklar till TV
Erik Olson, Nycklar till TV
Erik Olson, Nycklar till TV
Erik Olson, Nycklar till TV
Erik Olson, Nycklar till TV
Erik Olson, Nycklar till TV

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ERIK OLSON
1901-1986
Nycklar till TV
Signerad och daterad Erik Olson 1963. Olja på pannå, 36 x 51 cm.

597

2017-05-11