Esaias Thorén, Klippor med ögon

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Klippor med ögon
Signerad E Thorén. Olja på pannå, 46 x 55 cm.
.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna, hösten 2008, katalognr 96

513

2017-05-11