Esaias Thorén, Komposition

Esaias Thorén, Komposition
Esaias Thorén, Komposition
Esaias Thorén, Komposition
Esaias Thorén, Komposition
Esaias Thorén, Komposition
Esaias Thorén, Komposition
Esaias Thorén, Komposition
Esaias Thorén, Komposition

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Komposition
Signerad E.Thorén. Olja på pannå, 46 x 55 cm.

638

2017-05-11