Esaias Thorén, Komposition med skulpturbyst

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ESAIAS THORÉN
1901-1981
Komposition med skulpturbyst
Signerad och daterad E.Thorén -47. Olja på pannå, 34 x 49 cm.

659

2017-05-11