Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
40 000-45 000 SEK
ESAIAS THORÉN
1901-1981
På stranden
Signerad och daterad E Thorén 32. Olja på duk, 44 x 55 cm.
.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Moderna + contemporary & design, nr 547, våren 2008, katalognr 35
520
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här