Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
EVERT LUNDQUIST
1904-1994
In Autumn
Signerad på baksidan Evert Lundquist. Olja på duk, 99 x 72 cm.
.
UTSTÄLLD
Beaux Arts Gallery, Bruton Place, London 1962 (med titeln: Autumn)
668
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här