Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Grinden
Signerad EL. Olja på duk fäst på pannå, 37 x 34 cm.
604
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här