Evert Lundquist, Grinden

Evert Lundquist, Grinden
Evert Lundquist, Grinden
Evert Lundquist, Grinden
Evert Lundquist, Grinden
Evert Lundquist, Grinden
Evert Lundquist, Grinden
Evert Lundquist, Grinden
Evert Lundquist, Grinden

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Grinden
Signerad EL. Olja på duk fäst på pannå, 37 x 34 cm.

604

2017-05-11