Evert Lundquist, Kvinnohuvud

Evert Lundquist, Kvinnohuvud
Evert Lundquist, Kvinnohuvud
Evert Lundquist, Kvinnohuvud
Evert Lundquist, Kvinnohuvud
Evert Lundquist, Kvinnohuvud
Evert Lundquist, Kvinnohuvud

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Kvinnohuvud
Signerad och daterad på baksidan Evert Lundquist, Sicilien 1948. Olja på duk, 60 x 30 cm.
.
PROVENIENS
Hovskräddare Alf Lidvall, Djursholm

535

2017-05-11