Klubbat för:
6500 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
FÅTÖLJ, Swedish Modern, 1940-tal, benställning i valnöt, blå klädsel, höjd 66 cm, slitage
78
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här