Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

6500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

FÅTÖLJ, Swedish Modern, 1940-tal, benställning i valnöt, blå klädsel, höjd 66 cm, slitage

78

2017-05-10