Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
FERNAND LEGER
Frankrike 1881-1955
Composition au profil
Färglitografi 1948. Signerad och numrerad F. Léger 21/75.
I. 36,3 x 50,2 cm, S. 50 x 60 cm.
LITTERATUR
Saphire 19
778
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här