Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
FINN JUHL, byrå, Bovirke, Danmark, 1950-tal, oregon pine, beslag i mässing ben i svartlackad metall med fotavslut i oregon pine, brännmärkt Bovirke, höjd 70, 70 x 50 cm, smärre slitage
166
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här