GA Berg, golvlampa, 1940-tal

GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal
GA Berg, golvlampa, 1940-tal

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

GUSTAV AXEL BERG, tillskriven, golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal, tre ljusarmar i mässing, skärmar i vitt linnetyg, träfötter, höjd 147 cm, smärre slitage, senare skärmar, nydragen el

127

2017-05-10