Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
GUSTAV AXEL BERG, tillskriven, golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal, tre ljusarmar i mässing, skärmar i vitt linnetyg, träfötter, höjd 147 cm, smärre slitage, senare skärmar, nydragen el
127
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här