Gaston Louis Roux, Les Odalisques

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GASTON LOUIS ROUX
Frankrike 1904-1988
Les Odalisques
Signerad och daterad G L Roux - 38. Gouache på papper, 50 x 65 cm.

PROVENIENS
Galerie Simon, Paris

714

2017-05-11