Gaston Louis Roux, Stilleben

Gaston Louis Roux, Stilleben
Gaston Louis Roux, Stilleben
Gaston Louis Roux, Stilleben
Gaston Louis Roux, Stilleben
Gaston Louis Roux, Stilleben
Gaston Louis Roux, Stilleben
Gaston Louis Roux, Stilleben
Gaston Louis Roux, Stilleben

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GASTON LOUIS ROUX
Frankrike 1904-1988
Stilleben
Signerad och daterad G. L. Roux -38. Gouache på papper, 50 x 65 cm.

712

2017-05-11