Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GASTON LOUIS ROUX
Frankrike 1904-1988
Stilleben
Signerad och daterad G. L. Roux -38. Gouache på papper, 50 x 65 cm.
712
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här