Gerald Thurston, bordslampa, Lightolier, USA

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

GERALD THURSTON, bordslampa, Lightolier, USA 1950-tal, vitmetall, mässing och svärtat trä, höjd 45 cm, mindre bucklor och slitage

172

2017-05-10