Gerard Pieter Adolfs, Gatuförsäljare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GERARD PIETER ADOLFS
Indonesien/Holland 1897-1968
Gatuförsäljare/Street vendor
Signerad G. P. Adolfs. Olja på pannå, 31 x 26 cm.

750

2017-05-11