Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GIDEON BÖRJE
1891-1965
Nysnö vid Fredrikshov i Stockholm
Signerad G Börje. Olja på duk, 88 x 116 cm.
601
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här