Gideon Börje, Nysnö vid Fredrikshov i Stockholm

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GIDEON BÖRJE
1891-1965
Nysnö vid Fredrikshov i Stockholm
Signerad G Börje. Olja på duk, 88 x 116 cm.

601

2017-05-11