Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
GILBERT ARACELI
Ecuador 1913-1993
Composition Synthese
Signerad och daterad Araceli 1955. Olja på duk, 91 x 74 cm.
PROVENIENS
Handelsbankens konstförening, vinst på 1950-talet
735
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här