Klubbat för:
4000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
GOLVLAMPA, Swedish Modern, 1940-50-tal, fot i teak med mässingsdetaljer, skärm i orangetonat glas med blästrad dekor, höjd 169 cm, smärre slitage
70
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här