Golvlampor, 1 par, 1950-tal

Golvlampor, 1 par, 1950-tal
Golvlampor, 1 par, 1950-tal
Golvlampor, 1 par, 1950-tal
Golvlampor, 1 par, 1950-tal
Golvlampor, 1 par, 1950-tal
Golvlampor, 1 par, 1950-tal
Golvlampor, 1 par, 1950-tal
Golvlampor, 1 par, 1950-tal

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, Skandinavien 1950-tal, fot och stomme klädda i cognacsfärgat läder, ljusarm i mässing, skärmar i vit textil, höjd med skärm 152 cm, smärre slitage, senare skärmar

175

2017-05-10