Väggspegel, funkis, omkring 1930

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

VÄGGSPEGEL, funkis, 1930-tal, metallram, 162 x 70 cm, ramen med patina och smärre slitage

27

2017-05-10