Gösta Adrian-Nilsson (GAN), Die Musik

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Die Musik
Signerad och daterad G.A-N 1913. Blyerts på papper, 58 x 45 cm.

643

2017-05-11