Greta Knutson-Tzara, Komposition

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

GRETA KNUTSON-TZARA
1899-1983
Komposition
Signerad GK och på baksidan signerad och daterad Greta Knutson 1953. Olja på duk, 81 x 100 cm.

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

631

2017-05-11