Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
GRETA KNUTSON-TZARA
1899-1983
Komposition
Signerad GK och på baksidan signerad och daterad Greta Knutson 1953. Olja på duk, 81 x 100 cm.
PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
631
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här