Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GUDMAR OLOVSON
1936-2017
Ingrid Bergman
Signerad Gudmar och numrerad 4/8, gjutatmärkt E Godard, circe perdure, brons med stensockel, höjd 26 cm
629
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här