Gunnar Löberg, Båthus och gul himmel

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GUNNAR LÖBERG
1893-1950
Båthus och gul himmel
Signerad och daterad på baksidan G Löberg 1947. Olja på pannå, 60 x 73 cm.

591

2017-05-11