Gunnar Löberg, Flicka och hund

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GUNNAR LÖBERG
1893-1950
Flicka och hund
Signerad och daterad G. Löberg 1948. Olja på duk, 71 x 45,5 cm

588

2017-05-11