Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GUNNAR LÖBERG
1893-1950
Sjöbodar
Signerad och daterad på sidan G. Löberg 1944. Olja på duk, 70 x 90 cm.
589
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här