Gunnar Löberg, Sjöbodar

Gunnar Löberg, Sjöbodar
Gunnar Löberg, Sjöbodar
Gunnar Löberg, Sjöbodar
Gunnar Löberg, Sjöbodar
Gunnar Löberg, Sjöbodar
Gunnar Löberg, Sjöbodar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GUNNAR LÖBERG
1893-1950
Sjöbodar
Signerad och daterad på sidan G. Löberg 1944. Olja på duk, 70 x 90 cm.

589

2017-05-11